Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-06-10 14:16:21

 Redmaster

Jam jest Smok

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 99999999
Punktów :   

Legendarne istoty(Wampiry i Wilkołaki.)

No więc dzisiaj założyłem temat ''Legendarne Istoty'' słowa w nawiasie to o czym dzisiaj będziemy rozmawiać.

Wilkołaki -Na ogół ludzie którzy w dzień są normalni. Jednak gdy zapada zmrok, ludzie kładą się spać, wilkołaki przybierają magiczną mutację po czym stają się wielkim wilkiem. Podobno na tych ludzi złe czarownice rzuciły klątwy aby wilkołaki siały spustoszenie wobec ludzi. Chciały tym samym pomścić zabite przez ludzi swoje siostry, czarownice.

Wampiry -Z rana też są normalni jak wilkołaki. Ale później gdy zapada zmrok, rosną im wielkie zęby, pojawia się blada skóra i mają na sobie czarno-czerwone szaty. Każdy Wampir został przemieniony przez magicznego nietoperza. Wampiry są wielkimi łowcami i potrafią latać. Ogólnie żywią się krwią i sieją strach wśród ludzi. Jednak światło, czosnek, kołek, krzyż zabijają je.

Na razie to tyle do zobaczyska!


http://th.interia.pl/51,b96c532712104268/czarny49az2.jpg
''Smoki to potężne stwory które żyją na tych ziemiach'' - Pradawni magowie cienia. UWIERZ!
''Gdy zobaczyłem jego wielkie żółte, świecące się oczy zemdlałem'' - Ostatni paladyn. UWIERZ!
''Z jego paszczy wybuchł ogień!'' - Podróżnik który miał bliskie spotkanie ze smokiem. UWIERZ!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligapokemon.pun.pl www.realnet.pun.pl www.alcoholbrigadeforum.pun.pl www.odrodzeni-cabal.pun.pl www.wshifm.pun.pl