Nazwa forum

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-06-10 14:29:42

 Redmaster

Jam jest Smok

Zarejestrowany: 2009-06-10
Posty: 99999999
Punktów :   

Legendarne istoty(Smoki,Dinozaury)

Witam was. Chyba napiszę jeszcze jedną część ''Legendarnych istot''.

Smoki -Magiczne stworzenia które ziały ogniem a z ich paszczy było czuć okropny smród siarki. Smoki nie zawsze były złe ale w większościach książek, filmów, opowiadań, piszą o nich straszne rzeczy. Podobno jakiś Górnik gdy kopał w Grecji zobaczył wraz z kolegami jakiś tunel. Wchodził głębiej i głębiej, temperatura była już bardzo gorąca ale gdy już się nie dało wytrzymać uciekali w stronę wyjścia słyszeli ryki,jęki,głośne odgłosy nóg. A z resztą dam wam tą jego opowieść:
Rok 1974, Iraklis w Grecji.
Gdy drążyliśmy tunel w kopalni natknęliśmy się na jakąś dziwną grotę.Grota ta była bardzo ogromna i było w niej bardzo gorąco.Z ciekawości poszliśmy w głąb groty.Tym głębiej groty się znajdowaliśmy tym temperatura rosła coraz wyżej.Wszędzie czuć było zapach
spalenizny.
W pewnym momencie usłyszeliśmy dziwny ryk.Był to głos nie do opisania, po raz pierwszy słyszałem coś tak straszliwego.Głos był naprawdę straszny, dobiegał z głębi groty, lecz nie wiedzieliśmy co go wydaje.Gdy byliśmy już bardzo głęboko temperatura stała się nie do wytrzymania.Było zbyt gorąco aby iść dalej.Znowu było słychać ten straszny głos.Był on coraz to głośniejszy, ze strachu zaczęliśmy biec w stronę wyjścia z tej groty aż zatrzymaliśmy się gdy głos ucichł.Byliśmy zbyt zmęczeni żeby biec dalej.Głosu nie było już słychać więc byliśmy spokojniejsi.Lecz znowu pojawił się jakiś dziwny odgłos.Przypominało to jakby coś się do nas zbliżało.Słychać było głośne kroki...Z ciemności wyłoniła się ogromna skrzydlata bestia pokryta łuskami ! z jej paszczy wydobył się strumień ognia.Ze wszystkich sił uciekaliśmy ku wyjściu, lecz wszyscy zostali spaleni.Jedynie ja przeżyłem i zdołałem uciec z kopalni.Większość ludzi mi nie wierzyło i wzięli mnie za wariata.Myśleli że górnicy zginęli z powodu ogromnej temperatury panującej w tej grocie lecz ja wiem co widziałem...Nie wiem co to było, przypominało jakby smoka lub jakiegoś dinozaura.Nigdy nie wierzyłem w smoki, a dinozaury dawno wyginęły...Jedynie bóg wie co to mogło być.

Dinozaury -Stworzenia wcześniejsze niż smoki. Były one wielkiej postury i siały postrach w tamtych czasach zarówno jak i w teraźniejszych. Królem lub najsilniejszym dinozaurem był Tyranozaur Rex. Dinozaury były zarówno jak i mięsożerne tak i roślinożerne. Dinozaury miały coś wspólnego razem ze smokami. Według mnie było to: Postawa,ciało,paszcza,skrzydła. Bo w końcu niektóre dinozaury miały skrzydła!


http://th.interia.pl/51,b96c532712104268/czarny49az2.jpg
''Smoki to potężne stwory które żyją na tych ziemiach'' - Pradawni magowie cienia. UWIERZ!
''Gdy zobaczyłem jego wielkie żółte, świecące się oczy zemdlałem'' - Ostatni paladyn. UWIERZ!
''Z jego paszczy wybuchł ogień!'' - Podróżnik który miał bliskie spotkanie ze smokiem. UWIERZ!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mfo-help.pun.pl www.margonem.pun.pl www.naruto13sasuke13sakura.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.piastowskimedlow.pun.pl